JAK PRACUJEMY

Każdy marzy, aby dzień ślubu był wyjątkowy – dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, już od samego początku. Pozwólcie, że opowiemy Wam jak pracujemy. 

Przede wszystkim musicie wiedzieć, że nie jesteśmy zwykłą kwiaciarnią. Jesteśmy pracownią tworzoną przez ludzi, którzy swoim hobby postanowili podzielić się z innymi podzielić, tworząc dla nich wyjątkowe oprawy ceremonii zaślubin, przyjęć weselny, ale także i okolicznościowych. 

Na samym początku napiszcie do nas – możecie zrobić to poprzez zakładkę kontakt na tej stronie, na Facebooku czy Instagramie, możecie znaleźć też nasze profile na portalach ślubnych m.in. Planujemy Wesele czy Wesele z Klasą.

W wiadomości do nas napiszcie gdzie organizujecie Waszą uroczystość, czy zamierzacie udekorować kościół, plener czy salę weselną ? Podajcie nam przewidywaną liczbę gości oraz Wasz wymarzony motyw przewodni, styl, kolor – po prostu wszystko co byście chcieli, żeby pojawiło się wśród dekoracji tego wyjątkowego dnia, to pomoże także i nam przygotować dla Was ofertę.
…. i najważniejsze !

Podajcie nam datę ! Bez tego ani rusz !

Teraz do akcji wkracza nas zespół.

Czytamy to co przysłaliście, robimy burzę mózgów i tworzymy wizję oprawy Waszej uroczystości. Może, to potrwać chwilę, ale o wszystkim będziemy Was informować. Kiedy Wasza spersonalizowaną oferta, będzie gotowa otrzymacie ją na maila wraz z kilkoma zdjęciami -inspiracjami, którymi kierowaliśmy się przy jej tworzeniu.

Jeśli nasza oferta przypadnie Wam do gustu i stwierdzicie, że warto powierzyć w nasze ręce oprawę Waszego ślubu i wesela spotykamy się i szczegółowo omówimy wszystkie elementy dekoracji, możemy wspólnie jechać do miejsc w których odbędzie się ślub i wesele, możemy zrobić to dopiero na miesiąc przed dniem “zero”. Nie macie czasu na spotkanie? Nie ma najmniejszego problemu – możemy kontaktować się telefonicznie, mailowo lub przez Skype. Po podpisaniu umowy, rezerwujemy Wasz termin i cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji, przecież możecie wpaść na genialny pomysł po jakimś czasie, prawda? 


I nadchodzi ten dzień, nie martwcie się niczym co związane z dekoracją, my się wszystkim zajmiemy …. Wy, po prostu żyjcie długo i szczęśliwie